תביעות חוב במהירות כאילו אין מחר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 00:54, 10 ביולי 2015

  אני בהליך פשטר הייתי לפני זה מוגבל באמצעים הכול בנקים פאלפון ויזה 6 נושים הם יודעים מצוין שאין לי גרוש על התחת ובכל זאת הגישו תביעת חוב אין לי כלום יש 000000000000000 אחד ענק אני שוקל לתבוע את הבהמות האלו שגנבו לי את כל הכסף מהריביות בכל אופןןן כל אחד הגיש תביעת חוב כל משרד לא אנקוט שמות עם שכר טרחה של אלפי שקלים וככה החוב עלה לא פחות יותר ולא יותר אחרי שנים שאני מחזיר תהלוואות והכול נשאר אותו דבר עורכי דין הרי יודעים את זה ראש קטןן מה המטרה שלהם שהם הגישו אחרי שבוע תביעות חוב שכסף אין בכלל ושום דבר למימוש אבל כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם זה דווקא זה בכוונה העיניין של כל זה זה בכוונה?

  השב
 • 22:41, 10 ביולי 2015

  טל שלום, אתה נמצא בהליך הנכון. כרגע מוגשות כנגדך תביעות החוב, אתה לא צריך כל כך להתרגש מהן. בעת שאלו ייבדקו על ידי בעל התפקיד, הוא יזמן אותך ו/או יבקש לקבל ממך התייחסות כלפי כל תביעת חוב שהוגשה כנגדך בהליך הפש"ר. בהתייחסותך זו, אותה תעלה בתצהיר מאומת על ידי עורך דין, תפרט את כל נימוקיך ובנוסף אלו ייבדקו באמצעות בעל התפקיד ויקוזזו הרביות העודפות וכמו כן התשלומים אשר שולמו על ידך, באמצעות לשכת ההוצל"פ. רצוי שתהיה מיוצג על ידי עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, וגם מבין כיצד נבדקות תביעות החוב. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.