המחאות ביטחון - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • נתן

  נשלח ע"ינתן 09:44, 15 ביולי 2015

  אני נמצא בכינוס. שכרתי דירה אחרת. חלק מהבטחונות ובתנאי הבעלים היה המחאות ללא תאריך פריון לעיריה לוועד הבית לחברת חשמל ולחברות הגז. לפני התחלת הליך הכינוס היו לי המחאות של החשבון הבנק היחידי בבנק הדאר. ללא ברירה מסרתי לבעל הדירה המחאות המוזכר. האם צריך לציין בהודעה מיוחדת למנהל המיוחד או לכנ"ר בגין המחאות ביטחון אילו? תודה

  השב
 • 10:12, 15 ביולי 2015

  נתן שלומות, עליך מוטלת האחריות לפעול בהתאם לצו הכינוס. אזי שימוש בפנקסי שיקים אסור עליך. משכך, פנה לבעל התפקיד אשר מונה בתיק הפש"ר שלך ודווח על האמור. יכול ותאושר בקשתך לאחר פנייה לבית המשפט של הפש"ר מהנימוק לפיו אתה מחויב בהתאם להסכם השכירות עליו אתה חתום. אני ממליץ בחום כי תיוועץ עם עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר על מנת שיוכל לייצגך נאמנה בפני בית המשפט בעניין. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.