הכנסות יותר מההוצאות בפשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ורד

  נשלח ע"יורד 06:11, 21 ביולי 2015

  שלום וברכה. אני במסגרת צו כינוס ויש לי הכנסות יותר מהוצאות בדוחות שאני מגישה. כמובן שאני משלמת את התשלום החודשי שנקבע במלואו.מה קורה עם היתרה הזאת? האם בגלל זה ידרשו להגדיל את התשלום החודשי.? או אולי להעביר את הכספים לקופה של הפשיטת רגל? תודה רבה לעונים

  השב
 • 19:02, 21 ביולי 2015

  ורד שלומות, אני מייעץ לך לפנות אל בעל התפקיד, המנהל המיוחד, אשר מונה בתיקך, להבהיר לו את מצבת ההכנסות אל מול ההוצאות, ולבנות בהסכמה תשלום עיתי בו תוכלי לעמוד, ואשר יוגש בהסכמת הצדדים לאישורו של בית המשפט של הפש"ר. כעת אסביר לך מדוע אני מייעץ לך לעשות כך כעת. במידה ובית המשפט לא ידווח בדבר מלוא הכנסותייך יכול ויידרשו ממך את ההפרשים ורטרואקטיבית עבור תקופה ארוכה. משכך, הקדימי את ופני ודווחי. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.