בקשר לחוק החדש - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שאלה

  נשלח ע"ישאלה 01:41, 5 באוגוסט 2015

  היי אני הייתי מוגבל באמצעים רק כמה חודשים ואז התחלתי הליך פשטר קיבלתי צו כינוס בינואר וחובות של 240 אלף שקל שזה כולל ריביות שכר טרחות וגניבות של הבנק שכסף נאכל בריביות אני יכול לחזור להוצאה לפועל ולבקש הפטר אין לי כלום 000 זה מה יש שום כלום או שזה רק מי שהיה מוגבל באמצעים 4 שנים ?

  השב
 • 11:31, 5 באוגוסט 2015

  בהתאם להוראת השעה החדשה, חוק שמיטת החובות, אתה לא עומד בקריטריונים. אבל אתה כרגע מצוי בהליך שהוא הרבה יותר טוב למענך... בהצלחה.

  תגובה
 • 13:31, 5 באוגוסט 2015

  איך יותר טוב אם אני יכול לחזור להוצאה לפועל ולקבל ישר הפטר?

  תגובה
 • 14:14, 5 באוגוסט 2015

  אם כתבתי לך שאתה לא עומד בקריטריונים של החוק החדש, אז איך תקבל הפטר בהוצל"פ ?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.