פשיטת רגל זוגית - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 21:26, 6 באוגוסט 2015

  שלום וברכה אני ואישתי נמצאים יותר משלוש שנים בהליך פשיטת רגל סך החובות של 1.1 מליון ואישתי 750 אלף כאשר 500 אלף מתוך החוב של אישיתי נובע מערבות להלואה שניתנה לי בסך 500 אלף . לא מובן לי מדוע קבלתי 500 אלף וכעת אני מחויב ב מליון ש"ח מה ניתן לעשות במצב כזה ? מודה לך

  השב
 • 18:42, 7 באוגוסט 2015

  אלון שלומות, אנא פנה אל הנאמן שמונה בתיק הפש"ר, בבדיקת תביעות החוב תמסור את גרסתך והנאמן יבדוק את טענותיך אל מול טענות הנושה.. רק אז תתקבל הכרעתו לגבי סכומי החוב. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.