הזמנה לחקירה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אני

  נשלח ע"יאני 17:06, 8 באוגוסט 2015

  שלום. קיבלתי צו כינוס בחודש יולי שנה שעברה. המשפט שלי נקבע לאוקטובר 2015. (עוד חודשיים). המנהל המיוחד עדיין לא הזמין אותי לחקירה אצלו.... מדוע:? האם כולם מוזמנים? **לציין כי בחודש מרץ השנה הוא ביקש ממני להמציא שלל מסמכים כמו אישורים ממשרד הפנים, טפסי 106 של מעסיקים, אישורים מהביטוח הלאומי וכו'.

  השב
 • 13:25, 9 באוגוסט 2015

  שלום, חבל שאתה לא מיוצג על ידי עו"ד. כי התנהלות ההליך שלך לוקה בחסר. רצוי שתפנה אל עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר. ודחוף.

  תגובה
 • 15:47, 10 באוגוסט 2015

  למה לוקה בחסר? האם תוכל להסביר?
  אני המצאתי לנאמן את כל המסמכים שביקש בחודש מרץ.

  תגובה
 • 07:43, 11 באוגוסט 2015

  בוקר טוב, כפי שהסברתי בתגובתי הקודמת, בעל התפקיד בתיקך היה אמור להזמינך לחקירה זה מכבר ואף להמציא דוח ראשוני לבית המשפט. מאחר ולא עשה כן, יש לפנות אליו על מנת לבדוק פשר העניין.... שוב, אני מייעץ לך שכור עו"ד הבקיא בתחום על מנת שיסייע לך. אתה כנראה מצוי בסכנה. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.