הפטר ללא המלצת הנאמן - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 20:50, 17 באוגוסט 2015

  שלום אני ורעייתי כבר 5 שנים בהליך של פשיטת רגל יש לנו בייחד חובות של 300000 ₪ בקופה יש כבר 62000 ₪ וכנראה יכנסו עוד כ 50000 ₪ פיצויי פיטורין שאני צריך לקבל שאלתי היא האם הנאמן יוכל לקחת את כל הכסף של הפיצויים למרות שאני מובטל ומקבל דמי אבטלה? ואם כן האם יש סיכוי שאקבל הפטר אם יהיה בקופה סכום של 112000 ₪ למרות שהנאמן רוצה יותר ובכלל עד כמה חשובה המלצת הנאמן במקרים כאלו?

  השב
 • 08:20, 19 באוגוסט 2015

  אייל שלומות, כעיקרון כספי הפיצויים מוקנים לנאמן בהליך הפש"ר בהתאם להוראות הפקודה. אני מקווה שאתה מיוצג על ידי עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, או אז, יואיל זה להגיש בקשת הפטר בהתאם לכספים המצויים בקופות אצל הכונ"ר. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.