• ספיר

  נשלח ע"יספיר 10:30, 22 באוגוסט 2015

  השב
 • 10:35, 22 באוגוסט 2015

  שבת שלום
  אני נמצאת בהליך פשיטת רגל כבר שנה וחצי, משלמת לכונס 500שקל כל חודש, בעוד כחודש יש לי דיון,החוב הכולל עומד על 200 אלף, יש לי רכב שעומד ללא טסט בשווי 20 אלך,שזה הרכוש היחידי. מה צפוי לי בכינוס?

  תגובה
 • 11:24, 26 באוגוסט 2015

  ספיר שלומות, לעניות דעתי אם הרכב משמש אותך לנסיעות, לא תהיי חייבת לממש את הרכב. ברם, אם אינך עושה שימוש בו כפי העולה משאלתך, הרי שיהא נכון מצידך להציע את ערכו לקופת הפש"ר ולבקש את אישור בית המשפט, באמצעות הנאמן שימונה בתיק הפש"ר שלך, למוכרו בשוק החופשי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.