• שון

  נשלח ע"ישון 02:08, 13 בספטמבר 2015

  רציתי לדעת אם אני יכול לחזור להוצאה לפועל באמצע הצו כינוס לחכות 4 שנים ולקבל הפטר אין לי רכוש לא זכויות ולא שום דבר לא השכלה אבל יש לי סעיף נפשי נגד ימחשמם סלח לי כבודו על הבנקים בכל אופןן אני יכול לחזור לשם עורך דיו יכול להחזיר אותי?הוצלפ הפנו אותי אחרי שראו שאני מקרה אבוד עורך דין יכול לעזור לי לחזור לשם למוגבל באמצעים שהייתי? ולקבל הפטר

  השב
 • 16:36, 16 בספטמבר 2015

  שאלתך מורכבת, ראשית כי איבדת את הרצף של איחוד התיקים מבחינת הוראת השעה החדשה....

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.