חוב לחברה שנסגרה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אריק

  נשלח ע"יאריק 19:58, 16 בספטמבר 2015

  שלום לך רציתי לשאול בבקשה ניסיתי ליצור קשר עם חברה שהייתי חייב לה סכום כסף מסוים, כיום אני נמצא בפשיטת רגל כבר קרוב ל 5 שנים התברר לי כי החברה סגרה לא בגלל שפשטה רגל פשוט סגרה האם אתה יכול לומר לי מה יקרה עם החוב אליהם במידה ובקרוב אני יהיה מעוניין לבקש הפטר?

  השב
 • 00:33, 18 בספטמבר 2015

  אריק שלומות, במידה ואותה חברה הגישה כנגדך תביעת חוב בהליך הפש"ר היא עושה ככל הנחשים גם אם פורשה. במידה ולא הגישה תביעת חוב כנגדך, החוב שלך כלפי החברה, נמחל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.