מה הסיכוי - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליאור

  נשלח ע"יליאור 20:57, 12 באוקטובר 2015

  הי מה הסיכויים לקבל הפטר אם בחקירה ראו שאני חסר תועלת ומוכיח להם הכוונה מה הסיכויים לקבל הפטר בהכרזה והאם תוכנית פירעוןם הולכת לפי המצב של שלי או לפי כמו בבנקים הלוואות הסדר ובגלל זה אני בהליך פשיטת רגל יש מצב שבתוכנית פירעון אני יוכל לשלם רק עד 500 או פחות מזה מתחשבים או שהבנקים הגנבים יותר חשובים להם יתנו לי לפתוח דף חדש אני בן 32 אני כבר מרגיש כמו בן 1000 ייאוש דיכאון ולא מתפקד בשום מקום מעצבים ולחץ

  השב
 • 09:14, 13 באוקטובר 2015

  ליאור שלומות, במועד ההכרזה תידון הצעת בעל התפקיד, לתוכנית פירעון חובות אשר מוגשת מטעמו לידי הכונ"ר. תוכנית הפירעון צריכה לשקף נכונה את יכולתיך הכלכלית כאשר היא מסתמכת על דיווח נכון ואמיתי מטעמך. זאת ועוד, בית המשפט המחוזי עת הוא דן בתוכנית הפירעון שוקל במסגרת שיקוליו גם את פוטנציאל ההשתכרות שלך אל מול מצבת החובות שהוגשה כנגדך במסגרת הליך הפש"ר. אני מקווה בשבילך כי אתה מיוצג על ידי עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, שכן דיון זה הינו מאוד אקוטי לעתידך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.