קניית רכב לפני תחילת הליך פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מ

  נשלח ע"ימ 08:52, 8 בנובמבר 2015

  שלום רב! אני מתחילה הליך של פשיטת רגל, אני אם חד הורית עם חובות של כ180000 שחצי מהם נותרו מהנישואים וחצי מהם הצטברו עם הזמן.. אין לי נכסים ואני גרה בשכירות . אני יודעת שבהליך הזה לוקחים כול מה שבבעלותי ..אך עם זאת אני ממש מתעניינת ברכישת רכב בסכום של כ 8000 ש"ח שישרת אותי לפיזורים של הבנות במסגרות.. מה יקרה במידה ואקנה רכב ממש שניה לפניי שניכנסתי לתהליך של פשיטת רגל??? תודה מראש :)

  השב
 • 08:32, 17 בנובמבר 2015

  מ. שלומות, בתשובה לשאלתך אני נזקק ליותר פרטים, שראשיתה מאין הכספים לרכישת הרכב? האם הם מהון עצמי אשר קיים אצלך היום? אני מציע לך שבטרם תרכשי את הרכב גשי לקבל ייעוץ משפטי מעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, אשר יוצגו בפניו כל הנתונים ופרטי ההסתבכות הכלכלית שלך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.