פשיטת רגל וצו כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דבי

  נשלח ע"ידבי 16:38, 26 בנובמבר 2015

  האם במהלך הליך של פשיטת רגל יכול נושה שלא ידעתי על קיומו לתבוע אותי בבית משפט ושלאחר שיחה איתו נודע לו שאני בצו כינוס,החליט בכל זאת לתבוע. וגם השופט יודע שאני בצו כינוס, יש לציין שהחוב נוצר הרבה לפני מתן מו הכינוס תודה מראש

  השב
 • 10:17, 4 בדצמבר 2015

  דבי שלומות, עת נושה שחובו נוצר בטרם צו הכינוס, מוצא לנכון לפעול כנגד החייב במהלך הליך הפש"ר, אזי הנושה הנ"ל פועל בניגוד להוראת צו הכינוס שבמסגרתה יש צו עיכוב הליכים. במקרה דנא, את מבקשת בביהמ"ש של הפש"ר כי יומצא צו ספציפי לעיכוב שמיעת התביעה ועל בית המשפט הדן בתביעה חלה חובה להקפיא את ההליך. אני ממליץ לך לפנות לעו"ד הבקיא בתחום על מנת שיסייע לך לפעול כאמור. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.