• יוני

  נשלח ע"ייוני 09:24, 2 בינואר 2016

  סיימנו תהליך פש"ר ב2010 .עד היום שום בנק לא מוכן לתת משכנתא בעקבות המידע שנמצא בחברות המידע כמו bdi למען ההגינות אני רוצה לעדכן שרק בתחילת 2014 הצלחתי לפתוח חשבון בנק אמיתי.עם מסגרות אשראי וכ"ו וגם זה בזכות קשרים .אף בנק לא היה מוכן לפתוח חשבון מלבד לאומי.החיים לא חוזרים אליך גם עם תום תהליך הפש"ר וקבלת הפטר. האם בעקבות שינוי המידיניות ניתן לדרוש הסרת המידע?

  השב
 • 09:59, 2 בינואר 2016

  בהתאם להוראות הרי שניתן להעביר דרישה להסרת המידע לגבי היותך פושט רגל בעבר. לגבי הבנקים, הרי שאלו מחויבים לפתוח חשבון בנק ברם לא לגבי מתן אשראיים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.