ערעור על ביטול צו כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יגאל

  נשלח ע"ייגאל 21:15, 4 בינואר 2016

  ביטלו לי את צו הכינוס לאחר שלא שילמתי ולא הגשתי דוחו"ת, וכעת קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל על חוב ישן לבנק. האם כדאי לנסות להגיש ערעור על ביטול הצו, או להשאיר את זה כך. תודה מראש

  השב
 • 19:09, 22 בפברואר 2016

  ערעור על ביטול צו כינוס יש להגיש לכל היותר תוך 45 יום
  עם זאת ואם עוד מעט ועברה שנה, תנסה לפנות לביהמ"ש בדחילו ורחימו, להציע דרך איך אתה פורע את כל התשלומים שפספסת בתוך זמן קצר (אם לא במזומן) ואיך. תגיש 3 דו"חות חצי שנה אחורה בצירוף כל המסמכים/קבלות/הכנסות/הוצאות, תצמיד זאת לאחר הגשה לבקשה ותתפלל.
  או שתגיש בקשה חדשה, בהנחה שחלפה לה מיום הביטול.
  בהצלחה!
  דוד הוד עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.