סיום פשיטת רגל.. תשלום החוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אברהם

  נשלח ע"יאברהם 18:10, 17 בינואר 2016

  אני בתהליך פשיטת רגל כ3 שנים הוחלט בתיק שלי שעלי לשלם במהלך 4 שנים סכום - 20000- ש"ח עם אפשרות לפריסה לתשלומיים 400 ש"ח לחודש בכדי לקבל הפטר מוחלט וכרגע יש בידי סכום כסף וברצוני להשלים את סכום האמור לעיל כדי לקבל הפטר כדברי השופט אך איני יודע מה הסכום שעלי להשלים וכן כיצד אוכל לוודא שאני מקבל הפטר מוחלט האם עלי לגשת לדיון בבית המשפט או להסתפק ששילמתי לכונס את מלא הסכום האמור תודה מראש

  השב
 • 19:01, 22 בפברואר 2016

  לך לכונס עם החלטת ביהמ"ש להפטר מותנה + שוברים ששילמת לאחר מכן. עשה מולם חישוב. שלם. קבל אישור מהכונס ששילמת. בקש מביהמ"ש לאשר פסיקתא + אישור כונס ששולם. או פנה לעו"ד שיעזור לך.
  בהצלחה בדרך החדשה!
  דוד הוד עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.