ערב טוב ותודה על המענה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • avi

  נשלח ע"יavi 23:52, 21 בפברואר 2016

  לא ייתכן שמעקלים את קרן ההשתלמות ואת ביטוח מנהלים וכן זה נזיל וכן זה כסף לא לפנסיה הפנסיה כבר מתה שם אחרי שהורידו תמס וקרן השתלמות אין מס סכום גבוהה שניהם 135500 המנהל מיוחד אמר זה אבוד אין מה לעשות נלקח זה חלק מההליך אז מה קורה לא מספיק שזרקתי כספים לבנקים באלפי אלפי שקלים וגם זה קיצר אני בן 33 קשה לי עכשיו להתחיל תחייים בטח עוד יממררו לי תחיים עד ההפטר איך אני מוציא חזרה תכסף שבכלל לקחו תהייתי מוגבל באמצעים לפני הצו רק אחרי 4 חודשים אחרי קיבלתי צו כינוס הנושים משכו הכול מהוצאה לפועל עכשיו כולם הגישו תביעות חוב על אותו סכומים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד הוד

  דוד הוד,מנהל הפורום

  18:41, 22 בפברואר 2016

  שאלתך מורכבת ולצערי אינני יכול להשיב להן במתוכנת הנוכחית. יובהר כי קרן השתלמות עפ"י החוק מוקנית לקופת הכינוס בכפוף לכך שאין מניעה עפ"י דין לממש אותה.
  בהצלחה!
  דוד הוד עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.