פיזור איחוד תיקים בשנית - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רונן

  נשלח ע"ירונן 12:37, 14 בדצמבר 2012

  משנת 2007 היה לי איחוד תיקים חוב של 250000₪ עם החזר חודשי של 500 ₪ במשך תקופה ארוכה שילמתי בזמן לפני כשנה וחצי נקלעתי לקשיים בתשלומים ופיזרו לי את התיק נגשתי לחקירה ביוזמתי והרשם איחד לי שוב את התיקים עם אותו החזר אפ על פי שאמרתי לו שאין ביכולתי לשלם סכום זה וביקשתי סכום נמוך יותר לצערי שילמתי כמה חודשים ולא יכולתי להמשיך לשלם ופוזר שוב תיק האיחוד מה עלי לעשות האם אפשר שוב לבקש איחוד ( אני פרוד + 5 ילדים)

  השב
 • 07:45, 18 בדצמבר 2012

  רונן שלום
  באופן עקרוני הפסיק. קובעת כי חייב אשר את תמ האיחוד שלי פוזר , לא יוכל לעתור לאחד את תיקיו פעם נוספת.
  יחד עם זאת ראשי ההוצאה לפועל נוטים להחיות את תיקי האיחוד , משיקולי תועלת לנושים.
  אחרי זמו רב כל כך בו אתה תחת הליכי הוצלפ דומה כי יהיה זה נכון לבחון הליך פשר או הסדר
  אשמח לייעץ בעניין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.