טיסה ופשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • עליזה - אילת

  נשלח ע"יעליזה - אילת 14:18, 7 בינואר 2013

  רכשנו כרטיס טיסה בחברת איסתא ישראל לתילנד ועכשו אומרים שהחברה שאנחנו אמורים לטוס איתה פושטת רגל מה קורה אם הטיסה שאמורה לצאת ביום שישי בבוקר לא תצא מי אחראי ומי מטיס אותנו בכל זאת החברה היא אירוסוויט לתיאלנד דרך קייב תודה מראש

  השב
 • 11:27, 21 בינואר 2013

  עליזה שלום

  חברות אינן פושטות רגל,, אלא נכנסות להליך פירוק.
  עלייך לבחון האם החבה נכסה להליך פירוק מסודר בבית משפט.

  בכל מקרה בו חברה מפסיקה את פעילותה, אין "אחראי" אם חברה אחרת מקבלת על עצמה את פעילותה של החברה הקודמת אז בדרך כלל החברה החדשה
  במקרה שלא אין מנוס אלא הליך משפטי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.