שאלה - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • לימור

  נשלח ע"ילימור 10:33, 4 בפברואר 2013

  ביום שבת נסענו אני ו3 חברות עם בחור שחברות שלי מכירות הביתה ממועדון בת"א. אני גרה הכי רחוק אז אני נשארתי אחרונה. הבחור גדול ממנו כמה שנים. הוא דיבר איתי וניסה להצחיק אותי ובאיזשהוא שלב כשהוא ראה שהוא לא מצחיק הוא רצה שאני אתן לו כיף על היד. כשנתתי לו כיף הוא תפס לי חזק את היד ומשך אותה אליו אבל אני התנגדתי. הוא אמר שהוא רוצה לנשק אותי ואני נבהלתי ואמרתי לו לא ובגלל שהיינו קרובים יחסית לבית שלי ביקשתי שיעצור לי והוא אמר שהוא יוריד אותי בבית. אני קפאתי ופחדתי ממנו מאוד. הוא עצר לי כמה בתים ליד הבית שלי ואני יצאתי מהר מהאוטו. לא סיפרתי על זה לאף אחד אבל זה לא יוצא לי מהראש. רציתי לדעת אם עברתי הטרדה מינית?

  השב
 • 08:42, 6 בפברואר 2013

  לימור שלום,
  המקרה המתואר אינו עונה על אירוע של הטרדה מינית כהגדרתו בחוק למניעת הטרדה מינית אולם ייתכן ולמרות זאת עדיין יכול להיחשב כהתנהגות פלילית של האדם שהסיע אותך.
  אני ממליץ לך להפנות שאלה זו לפורום הפלילי באתר זה.
  בברכה,

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.