הטרדה במלון - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • ש.ש

  נשלח ע"יש.ש 13:20, 3 ביולי 2012

  הייתי בנופש עם המשפחה באחד מבתי המלון באילת. אחד העובדים שם נטפל אליי כל הזמן. כל פעם שראה אותי נדבק אליי. בהתחלה זה התחיל מזה שהוא היה מתיישב לידי בבריכה או בכל מקום ומנסה לדבר איתי, ניסיתי להתחמק ממנו כל פעם וזה לא עזר. אח"כ שהתעלמתי כבר ממנו הוא עבר ללגעת בי. אמרתי לו שאני אתלונן עליו בהנהלה והוא התחנן שלא ואמר שיפטרו אותו אז ריחמתי עליו ולא אמרתי כלום. ביום האחרון שלנו בבית מלון הוא לקח לי את היד ועשה מעשה שרק מהמחשבה עליו אני מצטמררת. ברחתי ממנו ואז חזרנו הביתה. מאז שחזרתי אני מרגישה נורא, מרגישה שהוא השפיל אותי הוא פגע בי. אני לא יודעת מה לעשות עכשיו... הוא לא פגע בי מינית אבל הוא הטריד אותי. מה ייצא לי מזה שאני אגיש נגדו תלונה במשטרה הרי אני לא יכולה להוכיח את זה. מה לעשות?

  השב
 • 16:49, 3 ביולי 2012

  שלום רב,
  בין אם את מעוניינת להגיש תביעה ובין אם את מעוניינת להגיש תלונה במשטרה רצוי להצטייד בראיות.
  במידה ויש עדים שראו את המקרים שאת מתארת את יכולה להסתייע בהם.

  במידה ואין לך עדים אזי יהיה מדובר בגירסה שלך מול גירסה של המטריד.

  במקרים כאלה יש חשיבות להתלונן "בזמן אמת" בפני המעסיק של המטריד על מנת לכל הפחות שתהיה לך אסמכתא כלשהי לגבי התרחשותם של המקרים.

  בברכה,

  תגובה
 • 02:31, 14 באוקטובר 2012

  באיזה בית מלון זה קרה לך ? גם לא קר מקרה כזה לא מזמן , זה דחווף ...

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.