שאלה נוספת לפניה שלי מתאריך 9.12.13 - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • בן ציון

  נשלח ע"יבן ציון 16:22, 21 בדצמבר 2013

  לכ"ב עו"ד חיים מן אני שוב מודה לך עבור העצה שיעצת לי, אך יש לי עוד שאלהאם תוכל ליעץ לי. שאלתי אם תביע נגדיד יכולה לעזור לי במצב שנקלעתי עם המומחה שמנה בית המשפת וזה יכול להביא את הקבלן שיצתרך להגיב לתביעות שלי ועז המומחה יצתרך גם הוא להתיחס לתביעות שלי שכולם מגובות ע"י חוות דעת ו/או חשבוניות והצעות מחיר ובעצם עד כמה תביע נגדיד יכולה לעזור ורצוי להגישה. ועוד שאלה, האם זה שהקבלן הוא קבלן לא רשום ולפני החתימה על החוזה הציג את עצמו ככזה ושהוא בעל ידע רב בבניה וחתם ככזה בחוזה ובעירייה רשם שמו של קבלן רשום אחר. תלונות נגדו הגשתי לכל הגורמים הרלוונתיים בעבירה זו. בכ"ב רב בן ציון

  השב
 • 13:32, 29 בדצמבר 2013

  בן ציון שלום,
  אני חושש שבמסגרת זו של פורום בו הייעוץ הוא עקרוני וכללי בלבד - לא אוכל להשיבך באופן פרטני לשאלות הנוספות שהצגת, שאלות שעולות מדרך הטבע במהלך ניהולו של תיק משפטי. שאלות שהתשובה עליהן מחייבת היכרות קרובה וטובה של עורך הדין המייעץ הן עם החומר המשפטי הספציפי בתיק והן עם החוק והפסיקה הרלבנטיים.
  לי אין את ההיכרות הנדרשת עם החומר הספציפי שבתיק ולכן אני ממליץ שתהיה מלווה עם עו"ד שמתמחה בתחום המשפטי ובהופעה בבתי משפט.
  בברכה

  חיים מן, עו"ד ומגשר
  02-6246777

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.