הבהרה על חןןת דעת - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • בן ציון

  נשלח ע"יבן ציון 13:49, 10 במאי 2014

  רשית כל אני מודה לך על תשובתך לשאלתי הקודמת לשאלה זו. האם המומחה שמונה ע"י בית המשפט יכול להוציא חוות דעת ושהיא תהיה קבילה מבלי שהתיחס לתנאי החוזה ובמיוחד לסעיף שיש בחוזה ,, שההצעה כוללת עמידה במפרט הטכני המבוסס על הספר הכחול " . הוא בכלל לא התיחס לסעיף זה והאם בית המשפט יכול לקבל את קביעותיו כשהמומחה בעצם הפר את מחויבותו. שנית האם התנהגות זו לא מראה שהמומחה נטה להעדיף את הצד השני ובחקירה אפשר לבקש את פסילתו או לפחות את קביעותיו. בכ"ב רב ואני מודה לך מראש בן ציון

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  22:02, 10 במאי 2014

  בן ציון,, שלום רב,
  אם המומחה לא התייחס להוראות החוזה, עליך להראות זאת לשופט, וכן להראות שהתייחסות להוראות החוזה הייתה משנה את חוות הדעת. הדרכים לעשות זאת יכולות להיות בשאלות הבהרה, בחקירת המומחה ובטענות הנטענות בפני בית המשפט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.