הרחבת מרפסת - עבודה לקויה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • דודו

  נשלח ע"ידודו 20:33, 28 בספטמבר 2014

  שלום, בבניין שבו גרה אימי ברמת אביב מבצעים הרחבת מרפסות. לאחר ריצוף המרפסת התברר כי הרצפה עקומה לחלוטין. אימי פנתה לוועד המרפסות ולקבלן ונאמר לה כי הריצוף עומד בתקנים. גם המפקח מטעם וועד המרפסות אמר שמבחינתו הכול בסדר ואין בכוונתם לבצע כל שינוי. לגופו של עניין, המרפסת מאוד עקומה, זה בולט מאוד לעין ומאוד מורגש כשמניחים ריהוט במרפסת. לא צריך להיות איש מקצוע ע"מ לראות את העיוות והעבודה הלא מקצועית גם אם אכן עומדת בתקן לטענתם. אימי מאוד מתוסכלת מהמצב ומזה שמתעלמים מבקשותיה לתקן את הריצוף. לאחר השקעה ממיטב כספה התקבל תוצר שאינו משביע את רצונה. מה עליי לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  11:16, 1 באוקטובר 2014

  דודו, שלום רב,
  אם העבודה אינה מקצועית אמך יכולה לתבוע את הקבלן (ואולי גם את המפקח ואת חברי וועד המרפסות, אם כי הייתי ממליץ לשקול בזהירות רבה תביעה נגד שכנים ולתבוע אותם רק אם אין ברירה). כמובן שהיא תצטרך לתמוך את תביעתה בחוות דעת מומחה. לפני קבלת החלטה אם לתבוע עליה להתייעץ עם עורך דין שיכיר את כל העובדות והמסמכים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.