מרצפות בסלון בגוון שונה ורטיבות בחדרים מעל הפנלים - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • דן

  נשלח ע"ידן 14:04, 20 באוקטובר 2014

  שלום! הייתי אמור לקבל בימים הקרובים את המפתחות של הדירה החדשה שקניתי מקבלן. בהגעתי לדירה הבחנתי שבכל החדרים יש רטיבות מעל הפנלים ( דיברתי עם מהנדס מטעמי והוא אמר שזה כתוצאה מהחול הרטוב ככל הנראה כי לפני חודש היה פיצוץ בצנרת) המהנדס אמר לי שכדי לטפל טוב ברטיבות צריך לשבור את כל המרצפות ולייבש את החול. הקבלן אמר לי שאינו מתכוון לשבור את כל המרצפות ושיש להם שיטה אחרת לטפל בזה ושאני אקבל את הדירה כך. מה עליי לעשות? איך אפשר לוודא אחרי התיקון שהוא אכן עשה כמו שצריך והרטיבות לא תחזור.האם מותר לי לא לקבל דירה במצב כזה? כי הרטיבות והיובש יכולים לגרום למחלות. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  09:29, 27 באוקטובר 2014

  דן, שלום רב,
  לא ניתן לתת לך ייעוץ האם לקבל את הדירה או לא בלי לראות ולבחון לעומק את כל החומר. בכל אופן, עליך לעמוד על כך שהרטיבות תתועד ושהקבלן יכיר בחובתו לתקן את הליקוי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.