האם במסגרת ביטוח דירה ניתן לתקן חיבור בלתי מקצועי של צנרת המים בחדר אמבטיה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • גד

  נשלח ע"יגד 14:09, 15 במרץ 2016

  שלום רב, לצורך השאלה נניח שאני בעל דירה ושבצעתי שיפוץ בלתי מקצועי בדירתי שבכללו מתקני חדר אמבטיה (אסלה, כיור, האמבטיה עצמה) הותקנו באופן בלתי מקצועי שיוצר בעיות בדירה שמתחת (רטיבויות, התפוררות התקרה וחשיפת הברזלים ועוד...). שאלתי: האם במסגרת ביטוח דירה ישנו מענה לסוג כזה של בעיות, ובמילים אחרות : 1) האם אני יכול להפעיל את הביטוח שיש לי על מנת לתקן את צנרת המים שאינה מחוברת בצורה מקצועית ? ? 2) האם ישנם כללים חוקים וכולי..לפיהם ברור מראש שאין בעבודות המבוצעות במסגרת ביטוח בכדי לתקן ליקויים קרי צנרת מים שאינה מחוברת בצורה מקצועית? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  עו"ד יואב סלומון,מנהל הפורום

  09:43, 23 במרץ 2016

  גד, שלום רב,
  שאלתך חורגת מהתחום של הפורום. התשובה לה תלויה, קודם כל, בתנאי הביטוח של הדירה. בנוסף, יש חשיבות רבה לסיבה או הסיבות המדויקות לנזילות ולנזקים. אבל, כאמור, השאלה שלך היא שאלה על ביטוח ולא על תביעות ליקויי בניה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.