מה קורה במצב שאין טופס 4 לדירה שנמסרה והקבלן הבטיח שזה עיניין של כמה ימים וזה נמשך כבר 4 חודשים . - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • אביאור

  נשלח ע"יאביאור 02:25, 10 בינואר 2013

  בנוסף מדובר בוילה גדולה מלאת תקלות רטיבות בקומת המרתף עד כדי כך שיש צורך החלפת הריצוף והחצץ שמתחתיו . הרטיבות טיפסה לגובה מטר בקירות ונהיה מצב מחפיר ! הבאנו חברת בדק בית שקבעה שהבית אסור למחייה וכי יש אין ספור תקלות . האם על תקלות אלו אפשר לפוצץ את העסקה ? לפי חוזה הקניה הכסף בקרן נאמנות עד קבלת טופס ארבע . האם אפשר לקבל פיצוי על כסף שהושקע עד כה ?

  השב
 • 11:08, 14 בינואר 2013

  אביאור שלום,
  עקרונית, ניתן לבקש לבטל את ההסכם ולקבל פיצויים בגין כל הוצאותיך ולרבות עוגמת נפש או לתבוע בגין פיצויים בלבד.
  אבל, אני ממליץ לך לגשת לעו"ד על מנת לבדוק את הסכם המכר כדי לבדוק את זכויותיך ובפרט בסוגיית ההפרות וזאת לפני שתנקוט בפעולה כלשהי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.