תשלום אגרה למרות שאין שידור אנלוגי - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • הראל

  נשלח ע"יהראל 11:16, 22 באפריל 2014

  שלום סמדר, תודה על זמנך שילמתי ומשלם אגרה למרות שאין ברשותי חיבור לכבלים (תועד ע״י ״פורץ״ שך רשות השידור או משרד עורכי דין נאלח כלשהו) זאת כי לפי החוק למכשיר יש יכולת קליטה אנלוגית. זאת למרות שמנובמבר 2011 (למיטב זכרוני) אין שידור אנלוגי בארץ. האם אני יכול לתבוע את כספי חזרה? מה עליי לעשות כדי לא לשלם הלאה. תודה רבה! הראל

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

  12:23, 22 באפריל 2014

  איני מבינה... שיש לך טלווזיה? אם כן - באופן אוטמ' חל עליך חובת התשלום

  תגובה
 • 09:07, 24 באפריל 2014

  אם המכשיר לא מסוגל לקלוט שידורים כפי שהם היום (דיגיטליים) באמצעות ממיר/מפענח פנימי, ואין כל ממיר מחובר אליו המאפשר למערכת להציג שידורים נקלטים כאלה, הרי שאין מקלט ואין חובת תשלום.
  יש להם באתר דף/טופס שיש להוריד למלא ולהעביר אליהם.
  ממליץ לעשות גם תצהיר בחתימת עו"ד כמאמת (בכל בית משפט עו"ד תורן בעלות נמוכה). לשלוח בדואר רשום עם אישור קבלה. במכתב מלווה לבקש אישור על ביצוע הרישום ותיקו הנתונים ברישומי המחשב של אגף הגביה.
  כאשר לאחר חודש לא תקבלו תשובה - ומובטח כי לא תקבלו - לבקש מנציב פניות הציבור ברשות השידור להתערב כדי שתקבלו תשובה ענינית כבקשתם כלומר אישור לביצוע תיקון הרישום במחשבי אגף הגביה. מובטח לכם כי גם ממנו יתעלמו. אז לאחר כחודש וחצי נוספים הגיע הזמן לפנות למבקר המדינה שם יש עובדת מיוחדת שכל זמנה מוקדש לטיפול בבעיות של אגף הגביה. התלונה אליה תהיה על כך שאגף הגביה כגוף מבוקר וממלכתי אינו עומד בחוק המחייב מתן מענה ועניני בתוך תקופה סבירה.

  אז אולי - אולי - יהיה בסדר.

  תגובה
 • 06:48, 25 באפריל 2014

  צודק בהחלט ! ! ! ואכן ,אתה יכול לקבל את כספך חזרה אם שילמת עבור שנים 2011 עד 2013 בכפוף להצהרה כפי שהובהר היטב.

  תגובה
 • 06:57, 25 באפריל 2014

  קל וחומר , כאשר למכשיר אין מקלט כלשהו בוודאי שאין חיוב באגרה

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור