הודעה על עיקול רכב - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • עדי כהן

  נשלח ע"יעדי כהן 23:32, 29 ביוני 2014

  היי, לפני כחצי שנה קיבלתי מכתב מעו"ד שיש לי חוב על סך 2000 ש"ח על תקופה שגרתי בבית הורי (חוב על שנת 1999, כשהייתי בת 15). שלחתי מכתב ופקס למשרד עורכי הדין על מנת לברר על מה בדיוק החוב (כי לא היה מענה בטלפון), התשובה שקיבלתי הייתה שהם קיבלו את פנייתי והדבר בטיפול. מאז לא שמעתי מהם עד השבוע, קיבלתי מכתב עיקול לרכב. חשוב לציין ששילמתי את האגרות של שנת 2013 ושל שנת 2014 (מרגע בו קיבלתי את התשלום הראשון) במלואן. מה עליי לעשות?

  השב
 • 23:29, 30 ביוני 2014

  יש התיישנות, הרשות יכולה לגבות רק עד שבע שנים אחורה וגם זה לא בכל מצב.

  תגובה
 • 09:48, 3 ביולי 2014

  שולחים מייל לנציב פניות הציבור של רשות השידור ומסבירים שמדובר שדרישה הזויה שכן היית קטינה וגרת בבית ההורים. ודורשים התערבותם בביטול החוב, בהנחיה מיידית לרשות השידור לביטול העיקול . רושמים בראש המכתבליד התאריך "בלא לפגוע בזכויות"
  שולחים במקביל מייל לפניות הציבור במשרד מבקר המדינה ודורשים התערבותם בביטול החוב, בהנחיה מיידית לרשות השידור לביטול העיקול .
  פונים ללשכת עורכי הדין באיזור מגורייך במכתב רשום ומתלוננים על התנהלות לכאורה בלתי חוקית על פניה מצד עוכרי הדין באשר ברור כי דרישת חובשכזו אינה יכולה להיות על פי דין וברור גם שלמשרד עורכי הדין ולשולחיהם יש המידע או יש באפשרותם לדעת כי היית קטינה וגרת בבית הורייך.

  תגובה
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

  14:13, 6 ביולי 2014

  סביר להניח שהיית קטינה!
  נגדך לא ניתן לפעול,
  ולכן להגיש שהתנגדות= הארכת מועד

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור