• 17 באוגוסט 2014

תצהיר שקרי על מסירת מכתב אזהרה שלא היה ולא נברא

כרגע מתנהל נגדי תיק בהוצל״פ, לאחר שקיבלתי לידיי העתק מהמסמכים
    גיליתי להפתעתי כי לטענת העו״ד שמייצג אותם (דודי רד) כי קיים תצהיר שקרי שנחתם מול עו״ד בדלית אל כרמל
    כי נציג מטעמם ( של חברת מינופים שעובדת עבורם באיתור חייבים) היה לפני כשנה
    בבית הוריי למרות שאני לא גר שם מגיל 19 בשעה 22:00 כדי למסור הזהרה וכי אימי סירבה לחתום.
    ששאלתי את אימי אם היה דבר כזה, היא נדהמה לשמוע זאת בדיוק כמוני, מעולם לא היה דבר כזה
    כמו כן מדובר בזוג מבוגר שמעולם לא יפתח את הדלת לאיש זר לאחר רדת החשיכה במושב שבו הם גרים.
    מה ניתן לעשות? האם יש לגשת למשטרה להגיש תלונה? (אם כן, על איזה סעיף)
    אציין כי חודש הבא יש לי דיון בבית משפט השלום

17 באוגוסט 2014
  • 17 באוגוסט 2014

ניכר, כי כבר התחלת הליכים בבית המשפט:
    1. כמה סך החוב כיום,? האם שווה לך כל הכאב ראש הזה?
    2. אני מבינה שאתה מעלה טענת :"זיוף" בטענה מסוג זה יש היפוך נטל הראייה.
    3. תתכונן לדיון הוכחות!
    בהצלחה

17 באוגוסט 2014
    • 17 באוגוסט 2014

מעבר לעניין הכספי (דרישה על שנים שבהן לא החזקתי במכשיר ובפועל אני דורש לשלם על השנתיים שבהן כן)
      יש כאן עניין שבו אנשים שאמורים לוודא על מסירת אזהרה פשוט שיקרו, קיבלו תשלום והצהירו דבר שקר ובכך גזלו ממני את האפשרות להגיב טרם פתיחת תיק נגדי בהוצל״פ ופגיעה בשמי הטוב בתור אדם שמעולם לא היה חייב דבר לאיש ומעולם לא היה בבתי משפט.
      האבסורד הוא שהנציג שנשלח מטעמם מתגורר בדלית אל כארמל מרחק של כ-150 ק״מ לכל כיוון מבית הוריי, מה שמסביר אוליי את
      מהות השקר שלו לעשיית רווח קל מבלי לטרוח (משיטוט באינטרנט מסתבר שזה סוג של שיטה להפיל אזרחים תמימים)
      יש בידיי את שם ה״שליח״ ואת פרטי העו״ד שחתום על התצהיר, אלו פרטים נוספים עליי להשיג על מנת להגיש תלונה במשטרה בדבר
      תצהיר כוזב, שיבוש הליכי משפט וקבלת דבר המרמה?

17 באוגוסט 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?