צו עיכוב יציאה מארץ - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • מילה

  נשלח ע"ימילה 18:16, 11 באוקטובר 2012

  שלום רב, אחותי ובעלה שכבר 8 שנים מתגוררים בקנדה באו לביקור בפעם 3 מאז, בפעם האחרונה הם עוכבו בשדה תעופה והתבקשו לשלם חוב בסך 6500 ש"ח על התקופה שהם גרו בקנדה. לא הסבירו להם בשדה תעופה על מה החוב, לא הסכימו לקבל אשראי ורצו רק מזומן מזל שלגיסי נשאר כסף שאותו נאלץ להחליף בהפסד גדול. מיותר לציין שהם עברו חוויה מחרידה עם תינוק בן שנה, בלי לאכול להתפנות וכדומה. יש לציין שהם קיבלו מספר טל של הוצאה לפועל ושם נמסרו כל הפרטים על המקרה ושחלק מהחוב זה בעצם שכר טרחה לעורכי דין... כמו כן, אחותי לא עדכנה כתובת במשרד הפנים לאחר שעברו דירה וגם לא עדכנה את הרשות כשהם עזבו את הארץ... ברצוני לדעת האם יש עילה לתביעה על ההתנהלות והמצב שנגרם להם ? תודה רבה!

  השב
 • 09:25, 13 באוקטובר 2012

  בהתאם לחוק רשות השידור האחריות מוטלת על האזרח לדווח על שינוי במקום מגורים. במקרה שתיארת יש לתבוע בבית משפט תביעה להשבת הכספים, ניתן לעשות זאת גם בתביעות קטנות, אך לא ניתן לדעת מה תהייה התוצאה. אנא בררי וכתבי לי מי קיבל דאר יבורם בכל התקופה? מי קיבל את התביעה? את הדאר של ההוצאה לפועל? את מוזמנת גם ליצור עמי קשר ישיר למשרד בכדי לענות על כך, ולפי האינפורמציה הזו אוכל לדעת מה ניתן לעשות כנגד רשות השידור בגין מה שעברה אחותך ואם בכלל. 089948200.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור