מעולם לא שילמתי אגרה. מעוניינת להתחיל אבל ללא חובות ורקטרואקטיבי .. - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • ט

  נשלח ע"יט 14:38, 7 בינואר 2013

  הי כמי שכבר בת 30 וחיה כבר איזה 10 שנים לא ברשות ההורים בדירות שכורות . מעולם לא קיבלתי בקשה לתשלום אגרה ובכלל לא הייתי מודעת לחובה זו ( חשבתי שרק כאשר נירשמים כנשואים מתחילים לקבל דרישה לאגרה ) התחתנתי השנה אך טרם רשמתי במשרד הפנים , ועכשיו הנושא פתאום נהיה נושא בוער , דופקים על דלתות בת"א ופתאום מתבהר לי שיכולים לטעון שיש לי חוב מאז שיצאתי מהבית ? על כן ברצוני לשאול יש אפשרות לדווח היום על קניית מקלט טלוויזיה ולפתוח כמו שאומרים דף חדש ? או שישר יתחילו לחפש וידרשו ממני להוכיח מתי יצאתי מבית הורי ולשלם אגרה רטרואקטיבית ? האם אני צריכה קבלות על רכישת הטלוויזיה ( שאין לי ) האם אני יכולה לטעון שקיבלתי את הטלווזיות שלי במתנה מהורי ושאין לי קבלה ופשוט להתחיל לשלם אגרה כחוק מיום שבו אצהיר שיש ברשותי טלויזיה ? או שזה יגרור בדיקה עלי וידרשו הוכחות ותשלום רטרואקטיבית לגיל 18 ? מצבו של בן זוגי זהה כמובן תודה !

  השב
 • 21:54, 7 בינואר 2013

  ניתן לגבות 7 שנים לאחור. כדאי להסדיר את התשלום וקיימת אפשרות לאנשים להודיע לרשות מתי קיבלו או רכשו מקלט ולבקש לשלם מאותה הנקודה.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור