אגרת חוב - סליחה על האורך - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • מירי

  נשלח ע"ימירי 23:05, 25 ביולי 2012

  שלום רב, קיבלנו מהורינו טלוויזיה לא חדשה לפני פחות משנה ולא התחברנו לשום חברת כבלים.אין לנו זמן לטלויזיה, לפעמים רואים סרטים דרך DVD. הניסיון להסדיר תשלום עבור הטלוויזיה שקיבלנו היה לשווא, מאחר ולא ענו לנו או שהיה תפוס שעות, עד שנמאס לנו להתקשר ולבזבז את זמננו. הודעה בדואר לא קיבלנו. לפני כשבועיים הגיעו לביתנו נציגים מרשות השידור וראו את הטלוויזיה (לא חשבתי שצריך להסתיר אותה). ביקשתי טלפון עדכני לתשלום, אכן הטלפון ניתן לי (שונה לחלוטין ממה שפורסם באמצעי התקשורת). התקשרתי, ביקשו ממני להוכיח שאנחנו לא מחוברים לחברות כבלים, ב-HOT קיבלתי מכתב שאנחנו משלמים עבור טלפון בלבד ולא מנוים לטלוויזיה בכבלים. ב-YES לא הסכימו לתת שום דבר מאחר ולא היה לנו אצלם מנוי. ביקשתי מהפקידה לשלוח סכום לתשלום... פתאום היום קיבלנו סכום ענק, מעל 3300 ש"ח ומשנת 2007???? הניסיונות להשיג מישהו בטלפון שחייגתי קודם לא צלחו. מה עלינו לעשות? אנחנו אנשים שומרי חוק, משלמים מיסים, אך אין לנו אפשרות לשלם סכום כזה והוא גם לא מוצדק משום שלא הייתה לנו טלוויזיה כל השנים הנ"ל, השתמשנו בעיקר במחשב ובסופי שבוע אנחנו אצל ההורים.

  השב
 • 10:39, 26 ביולי 2012

  שלחי מכתב בדאר רשום לרשות השידור כהשגה על גובה החוב. פרטי במכתב את כל טענותייך בצירוף אסמכתאות במידה ויש.שמרי העתק המכתב ואישור משלוח בדאר רשום.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור