• 29 ביולי 2013

עזרה דחופה בבקשה

שלום רב ,

קבלתי מכתב מעורך דין דרישה לתשלום חוב לאגרת הטלוויזיה , כאשר התקשרתי למשרד עורכי הדין נאמר לי שבנוסף לחוב קיים תיק הוצאה לפועל על שמי וכי הם שלחו מספר התראות לכתובתי אך לא קבלתי דבר , המכתב הראשון שכן קבלתי היה ממשרד העורך דין שקבלתי אותו לפני יומים ומייד לאחר מכן יצרתי קשר עם המשרד .
    חשוב לציין כי בשנת 2009 עזבתי את הדירה שבה הייתי גרה ומאז אין לי כתובת מגורים קבועה ורשמית ולכן אין ברשותי גם מקלט טלוויזיה , לאחר שעזבתי את הדירה הייתי גרה אצל בתי במשך שנתיים ולאחר מכן הייתי כל פעם גרה קצת אצל משפחה או אצל חברות וזאת בשל מצב כלכלי קשה , לא שיניתי את כתובתי במשרד הפנים כיוון שלא היה לי כתובת קבועה שאני מתגוררת ולכן השארתי את כתובתי בתעודת זהות ככתובת מגוריי האחרון על מנת שכל הדואר שיגיע יגיע לאותו מקום שרשום כבר שנים , אנא המלצתך מה עליי לעשות על מנת שאני אוכל לבטל את החיוב בהוצאה לפועל משנת 2012 ואת החיוב ברשות השידור ?

29 ביולי 2013
  • 30 ביולי 2013

עזרה דחופה בבקשה

מה קורה אם הגיע מכתב מעו"ד?
    תקבלו שובר לתשלום. לרוב, משרדי עו"ד מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם חולף המועד - יש להגיש בקשה להארכת מועד . אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות.
    הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד) עיכוב הליכים,
    אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x,
    בהצלחה

נמאס מחובות? הוצאה לפועל ?! פשיטת רגל?
    עיקולים? הגבלת רישיון נהיגה?! עיכוב יציאה מן הארץ?
    יש פתרון!!
    משרד עו"ד סמדר בוכובזה - צלצל עכשיו !
    טל': 050-6784978 , 077-3311153

30 ביולי 2013
    • 30 ביולי 2013

עזרה דחופה בבקשה

לא התייחסת לשאלתי , אנא קראי היטב את מה שרשמתי למעלה , לא שאלתי כידד להתייחס למכתב מעורך דין שהגיע עם תיק להוצאה לפועל שאלתי היא כידד אוכל לבטל את החיוב ואת התיק בהוצאה לפועל מאחר ואין ברשותי כבר קרוב לחמש שנים מקלט טלוויזה , ממתינה לתשובתך .

30 ביולי 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?