נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ערן יעקובוביץ'

עו"ד ערן יעקובוביץ
23
שנות נסיון
עברית
עברית
תובל 11, רמת גן
תובל 11, רמת גן

את דרכו במשרד החל עו"ד יעקובוביץ בשנת 1998 ועיקר עיסוקו במשרד הינו בתביעות בתחום הרשלנות הרפואית, דיני הביטוח והבריאות, כשהוא מרכז ומוביל את צוות עורכי הדין במשרד העוסקים בתחום תביעות הרשלנות הרפואית ובתחום תביעות הבריאות בארץ ובחו"ל. כיום עו"ד יעקובוביץ משמש גם כמנהל משותף של המשרד על כל עובדיו. כמו כן משמש עוה"ד ערן יעקובוביץ כמרצה בהשתלמויות ת

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ערן יעקובוביץ' נולד בישראל בשנת 1971 והינו בעל תואר ראשון (בהצטיינות) ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב.

התקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 1998, ובעל תעודות השתלמות בקורסים "רפואה ומשפט" ו- "מדיניות בריאות ומשפט", מטעם המכון להשתלמות עורכי-דין והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב.

עו"ד יעקובוביץ הינו בוגר בית הספר התיכון החדש, תל-אביב (1989).

את שרותו הצבאי עשה כחייל ומפקד ביחידה מסווגת בחיל המודיעין. על חלקו בפיתוח מערכת מודיעינית מסווגת זכה עוה"ד יעקובוביץ בשנת 1993 בפרס ראש אמ"ן.

עו"ד יעקובוביץ מתמחה בתביעות רשלנות רפואית, דיני ביטוח, דיני בריאות ותביעות נזיקין, כמו גם בליטיגציה אזרחית על כל היבטיה.

את דרכו במשרד החל עו"ד יעקובוביץ בשנת 1998 ועיקר עיסוקו במשרד הינו בתביעות בתחום הרשלנות הרפואית, דיני הביטוח והבריאות, כשהוא מרכז ומוביל את צוות עורכי הדין במשרד העוסקים בתחום תביעות הרשלנות הרפואית ובתחום תביעות הבריאות בארץ ובחו"ל.

כיום עו"ד יעקובוביץ משמש גם כמנהל משותף של המשרד על כל עובדיו.

כמו כן משמש עוה"ד ערן יעקובוביץ כמרצה בהשתלמויות תעודה בתחום הביטוח והרשלנות הרפואית של המכון להשתלמות עורכי הדין ושל המכללה למשפט מעשי של ועד מחוז תל-אביב, וכמרצה אורח בפורומים שונים (כגון : בית הספר לרפואת שיניים שבאוניברסיטת תל-אביב, האיגוד הישראלי ליועצים דנטליים, ; חברות ביטוח שונות ועוד). בעבר שימש עוה"ד ערן יעקובוביץ גם כמרצה מן המנין בבית הספר לביטוח ולמינהל עסקים במכללה האקדמית נתניה.

בנוסף על עבודתו במשרד מתנדב עו"ד יעקובוביץ כהורה פעיל בתנועת הצופים והוא משמש כראש שבט הצופים בקרית אונו.

טלפון נוסף: 03-7511120