נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד טל חסון

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
התע"ש 20, כפר סבא
התע"ש 20, כפר סבא

עו"ד טל חסון עוסק במשפט אזרחי, ומטפל בתיקים הנוגעים לדיני נזיקין, דיני ביטוח, דיני משפחה, דיני עבודה והוצאה לפועל. כל הלקוחות נהנים מייצוג משפטי מקצועי ומטיפול קפדני בכל תיק ותיק. עו"ד חסון מוצא פתרונות יצירתיים, המותאמים באופן אישי לצרכים ולרצונות של לקוחותיו.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד טל חסון עומד בראש משרדו העצמאי, ונותן מענה במגוון תחומי המשפט האזרחי, לרבות: דיני עבודה, דיני משפחה, דיני נזיקין, הוצאה לפועל ודיני ביטוח. שירותי המשרד מתאפיינים במציאת פתרונות יצירתיים, העונים לצרכים של הלקוח, שמקורם בחשיבה יצירתית והיכרות מעמיקה עם החוק והפסיקה. המשרד נעזר במאגרי מידע גדולים בתחום המשפט, ועו"ד חסון דואג להתעדכן בכל החידושים והשינויים בפסיקה ובחקיקה. במשרד מתבצע פיקוח מתמיד על התקדמותו של כל תיק ותיק בצורה ממוחשבת ויעילה, וכך כל הדרוש מתבצע בזמן וללא עיכובים מיותרים. עו"ד חסון מלווה את לקוחותיו בכל השלבים החשובים, דואג לכל צורכיהם ומשקיע את כל המאמצים הדרושים על מנת להשיג את מטרת ההליך המשפטי. המוטו של המשרד הוא "איתך ברגעים החשובים באמת", המחייב אותו לפעול בנחישות ובנאמנות למען הלקוח.

תחומי עיסוק מרכזיים:

·         דיני נזיקין וביטוח – עו"ד חסון מייצג אך ורק מבוטחים ולא מטפל בחברות ביטוח. יש לו ניסיון עשיר בטיפול בתיקי נזקי גוף, שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות במרחב הציבורי או מכל סיבה אחרת.

·         ייצוג מול הביטוח הלאומי – פגיעה כתוצאה מתאונת עבודה, נכות כללית, ליווי בוועדות רפואיות, נושאי ניידות, שמירת היריון, תשלום גמלאות ועוד.

·         דיני עבודה – ייצוג וייעוץ לעובדים ולמעסיקים.

·         דיני משפחה – גירושין, מזונות, הסדרי ראייה, משמורת, אפוטרופסות, הסכמי גירושין, צוואות וירושות ועוד.

·         ייצוג מול קצין התגמולים ומשרד הביטחון – הכרת זכות חבלה או מחלה, ערעורים על החלטות של קצין התגמולים, ייצוג בוועדות רפואיות ועוד.

 

·         הוצאה לפועל – ייצוג זוכים וחייבים בנושאים כגון פשיטות רגל, איחוד תיקים ונושאים אחרים.