נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יצחק ארז-קרט

0
שנות נסיון
עברית
עברית
גיבורי ישראל 24, נתניה
גיבורי ישראל 24, נתניה

משרדו עוסק בתיקים מורכבים ומשולבים בתחום המעמד האישי, לרבות הסכמי ממון, פירוק שיתוף, מזונות ילדים, מזונות אישה, משמורת וסדרי ראיה, ידועים בציבור, אבהות, גירושין, התרת נישואין, צווים זמניים וכן בתחומי חלוקת רכוש,

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יצחק-ארז קרט בעל המשרד נחשב כאוטוריטה בתחום דיני משפחה והירושה. בעל ידע נרחב בבניית אסטרטגיה גירושין מנצחת ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא אשר מהווים גורם מכריע בעת הטיפול בתיקים בתחום דיני המשפחה.

אם מקצועיות ללא פשרות, ליווי אישי, חשיבה מחוץ לקופסא ונכסי הקריירה שלכם יקרים לכם
אנו הכתובת.  נשמח לפגוש בכם לייעוץ.

אודות

יצחק-ארז קרט ושות' הינו משרד בוטיק ממוקד ומקצועי בתחום גירושין ודיני משפחה בלבד.
ערך המוסף של משרדינו הינו בתפירה עילית של חליפה אישית ההולמת את צרכיו של כל לקוח. אנו שמים לנגד עינינו את העובדה כי אנו מטפלים בדיני נפשות מחד ומאידך לא נשקוט על המדוכה עד אשר נוביל כל לקוח ולקוח למחוז חפצו באופן ובדרך המתאימים לנסיבותיו ולאישיותו.

התמקצעות של משרדנו בתחומי חלוקת רכוש, נכסי קריירה, מוניטין עסקי ומוניטין אישי מאפשרת למשרד לתת שירות מקצועי שמיועד במיוחד לאנשי עסקים, מנהלים בכירים, בעלי חברות, אנשי הייטק וכן בעלי מקצועות חופשיים שדורשים לא פעם התמחות מיוחדת בסוגיות הללו על מנת להגן על נכסיהם.

המשרד חרט על דגלו את נושא הליווי אישי, תוך דגש על יחס אישי וסיוע אנושי מותאם לכל לקוח ולקוח, על כן אנו מקפידים שכל לקוח יקבל את מספר הטלפון הנייד האישי של עוה"ד המטפל בו.
כמו כן המשרד דואג לערב ולעדכן את הלקוח בכל פרט הנוגע לעניינו ופועל מולו בשקיפות ובשיתוף פעולה מלאים והכול מתוך שאיפה להגיע יחדיו לתוצאה המיטבית בעבור הלקוח.

מוטיב מרכזי בהתנהלות המשרד הינו האמונה לפיה הדרך הנכונה לנהל תיק משפטי בכלל, ותיקים בתחום המעמד האישי בפרט, הינה ע"פ האמרה 'סוף מעשה במחשבה תחילה' – כלומר, בניית האסטרטגיה והמערך הכולל המתאימים לניהול המשבר בטרם 'היציאה לדרך'.

מדריכים משפטיים