נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

קובי בני, עו"ד

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
יצחק שדה 17, תל אביב
יצחק שדה 17, תל אביב

קובי בני - משרד עו"ד העוסק בתחום האזרחי – מסחרי על כל היבטיו, לרבות ייצוג לקוחות בבית המשפט. למשרד התמחות מיוחדת בכל הנוגע להקמה, לליווי ולייעוץ עבור בעלי עסקים קטנים ולקוחות פרטיים. כמו כן, המשרד עוסק ברישום חברות אצל רשם החברות ודיווחים לרשם החברות וכן בפירוק חברות.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

קובי בני - משרד עורכי דין עוסק בתחום האזרחי – מסחרי על כל היבטיו, לרבות ייצוג לקוחות בבית המשפט. למשרד התמחות מיוחדת בכל הנוגע להקמה, לליווי ולייעוץ עבור בעלי עסקים קטנים ולקוחות פרטיים. כמו כן, המשרד עוסק ברישום חברות אצל רשם החברות ודיווחים לרשם החברות וכן בפירוק חברות.

 

ליווי שוטף לאורך כל הדרך

צוות המשרד מייעץ ומלווה עסקים בהקמה, באמצעות מתן מענה משפטי מקיף לצרכי העסק החדש, בין היתר: בהכנת הסכמי מייסדים, בהסכמי בעלי מניות, ביצירת הסכם שותפות ו/או בהסכמי השקעה. לאחר הקמת העסק, ממשיך המשרד להעניק לו שירותים משפטיים חיוניים ושוטפים, כגון: יצירת הסכמים עם גורמים שלישיים לצורך השכרת נכס, רכישת מלאי והסכמים עם ספקים.

 

חשיבות לביסוס יחסי עבודה

המשרד מעניק חשיבות מרבית לעיצוב ולביסוס יחסי עבודה עם עובדי העסק ו/או עם קבלנים פרטיים ו/או נותני שירותים, ודואג לנסח את מערכת היחסים בהסכמים, המסדירים את אופן הפעילות עם הגורמים הנ"ל. יחד עם זאת, יודע המשרד לטפל בבעיות העולות ביחסי העבודה בעסק ולייצג את לקוחותיו בתחומים המצוינים לעיל.

 

שירותים משפטיים נוספים

  •  לאור ההיכרות עם התחום, מטפל המשרד בתביעות של שכירים כנגד המעסיקים.
  • בנוסף, המשרד מטפל בגביית חובות של לקוחות, בקי בהליכי ההוצאה לפועל והליכי פשיטת הרגל ומנגד בייצוג עסקים ואנשים פרטיים, אשר מתנהלים תיקי הוצאה לפועל נגדם.
  •  המשרד מטפל בהתנהלות מול רשויות מס הכנסה, מע"מ, העיריות (בנושאי ארנונה), דוחות, היתרים וכדומה.
  • המשרד נותן מענה משפטי בתחום האזרחי בתחום המקרקעין ובייחוד ברכישה ו/או השכרה של נכסים.

עם לקוחות המשרד נמנים עסקים קטנים ובינוניים, חברות בהקמה, חברות בתהליכי פירוק, לקוחות פרטיים ועוד.

 

הנכם מוזמנים לפנות למשרד ולזכות ביחס המקצועי, האישי והזריז אותו מקבלים לקוחותינו!