נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מורה - טובים& מסדה - כהן, עורכי דין

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
כנרת 5, בני ברק
כנרת 5, בני ברק

משרד מורה-טובים עוסק בעיקר בתחומי משפט מסחרי אזרחי: ליווי עסקים ותאגידים, הקמה וליווי של חברות ועסקים, יזמים ועמותות, סחר בינלאומי, היי-טק והשקעות, קשרי משקיעים, קשרי ממשל, מיזמי הזנק (סטארט-אפ), סימני מסחר, זכויות יוצרים, חוזים, נדל"ן, לשון הרע , יצוג בבתי המשפט ברחבי הארץ וייעוץ משפטי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין מורה - טובים מעניק ללקוחותיו מצוינות ומסירות מקצועית, שירות אמין ויעיל ללא פשרות וכן פתרונות פרקטים ומקוריים לבעיות מורכבות.

המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ומשלב התמחות מקצועית ויצירתיות המאפשרים להעניק ללקוחות המשרד, קטנים כגדולים, שירותים משפטיים מקיפים ואיכותיים.

משרד עורכי דין מורה - טובים  עוסק בטיפול וייעוץ משפטי בעיקר בתחומי משפט מסחרי אזרחי, בין היתר: ליווי עסקים ותאגידים ,הקמה וליווי של חברות ועסקים, יזמים ועמותות, סחר בינלאומי, היי-טק והשקעות, קשרי משקיעים, קשרי ממשל, מיזמי הזנק (סטארט-אפ), סימני מסחר, זכויות יוצרים, חוזים, נדל"ן , לשון הרע , יצוג בבתי המשפט ברחבי הארץ, יעוץ משפטי, מתן חוות-דעת משפטיות, הערכת סיכויי תביעה.

חדשות המשרד

  • הקבלן סירב לרשום דירה בטאבו ונקנס בעשרות אלפי שקלים ע"י ביהמ"ש

    23.02.2015 open news close news

    תושב תל אביב שרכש דירה בעיר, נדהם לגלות כי החברה הקבלנית לא ביצעה את רישום הדירה שלו בטאבו בחלוף כ- 7 שנים מיום כניסתו לדירה, על אף שהחוק מחייב אותה לעשות זאת.

    התושב החליט לתבוע את החברה, ופנה לעוה"ד אורית טובים ואבי מורה, אשר הגישו בשמו תביעה לביהמ"ש המחוזי בת"א , אשר קבע כי אם החברה לא תעשה את המוטל עליה, היא תאלץ לשלם לתובע הוצאות של 30,000 ₪.