נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שי ורד - משרד עורכי דין

21
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בר כוכבא 23, בני ברק
בר כוכבא 23, בני ברק

עו"ד ומגשר שי ורד ייסד את המשרד ב 2006. לעו"ד ורד ניסיון רב בליטיגציה מסחרית-אזרחית, ניהול תביעות ובסכסוכים מורכבים של לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחומי משפט מגוונים. כמו כן, משמש כבורר וכמגשר, וכן כיועץ חיצוני לענייני ליטיגציה למשרדי עורכי דין שונים העוסקים במשפט תאגידי, היי-טק ומקרקעין.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

שי ורד משרד עורכי דין מספק שירותים משפטיים כוללים לבסיס לקוחות רחב, הכולל חברות (ישראליות וזרות), עמותות, שותפויות ויחידים, הן בתיקי ליטיגציה מורכבים, במגוון תחומי המשפט המסחרי והאזרחי והן בליווי שוטף של פעילות הלקוחות, הכול תוך הקפדה על קיום צרכי הלקוחות והענקת שירות באיכות מעולה.

במסגרת שירותי הליטיגציה, אנו מייצגים את לקוחותינו בכל ערכאות בתי המשפט ובתי הדין לעבודה וכן בהליכי בוררות וגישור.

 

במסגרת השירותים בתחום המשפט המסחרי, מלווה המשרד תאגידים, חברות, עמותות ושותפויות בייעוץ משפטי שוטף, בעריכת חוזים ובמתן פתרון לבעיות עסקיות במישור המשפטי-העסקי.    

לקוחות אשר בחרו להיעזר בשירותינו המשפטיים, מלווים את המשרד משנת הקמתו, ובחירתם להישאר איתנו, בין השאר בשל המיומנויות המשפטיות שלנו, מלמדת על שביעות רצונם ועל הקפדת משרדנו על מתן שירות איכותי והשגת תוצאות משפטיות לשביעות רצון לקוחותינו.

 

על אף ייחודו ומומחיותו של משרדנו בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים, אנו נבחרים על ידי לקוחותינו דווקא בשל הפעלת שיקול הדעת המשפטי והעסקי שלנו, אשר לעתים מוליך למסקנה כי הפתרון לבעיית הלקוח אינו מצוי בין כתלי בתי המשפט.