נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד עמוס מוקדי

31
שנות נסיון
עברית
עברית
המעיין 4, מודיעין
המעיין 4, מודיעין

המשרד, שהוקם על ידי עו"ד עמוס מוקדי, בעל וותק וניסיון של למעלה מ-25 שנה, עוסק בייצוג מבוטחים ונפגעי גוף או רכוש, בתביעות ביטוח ונזיקין. תחומי ההתמחות והעיסוק העיקריים של המשרד הם: תביעות ביטוח (ביטוח חיים, אובדן כושר לעבודה, מחלות, נכות, בריאות, רכוש) תאונות דרכים, נזיקין - תאונות עבודה, ביטוח לאומי, קצין התגמולים (משרד הביטחון), ורשלנות רפואית.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד

חדשות המשרד

 • תביעה: המורה איבדה את הקול, אך ב'פניקס' מסרבים לפצותה

  28.05.2015 open news close news

  מחנכת ומורה למתמטיקה ממודיעין החלה לסבול לפני כמה שנים מבעיה במיתרי הקול ומפוליפים, אשר הובילו לצרידות קשה ולקול מתכתי עד לאיבוד זמני של קולה.
  עו"ד עמוס מוקדי, המייצג את האישה, אומר כי בתחילה המשיכה המורה ללמד, עד שמצבה החמיר והיא החלה ליטול תרופות, תוך הורדת שעות ההוראה עד לכדי חצי משרה. 

  כשנה מאוחר יותר, נאלצה המורה להפסיק לעבוד לגמרי, לאחר שמשרד החינוך קבע כי היא אינה כשירה רפואית לכך.
  המוסד לביטוח לאומי קבע לה נכות צמיתה של 10% בשל מחלת מקצוע. 

  המורה ניסתה להפעיל את פוליסת אובדן כושר העבודה של הפניקס, אך זו דחתה את תביעתה, לאחר שמומחה לרפואה תעסוקתית מטעמה קבע כי המורה יכולה להעניק שיעורים פרטיים. 

  פנייה נוספת לפניקס נתקלה בדחייה, ובימים אלו מתגבשת תביעה נגד חברת הביטוח.

 • מכונאי תובע מיליונים מאל-על: "נחשפתי לחומרים מסוכנים ולקיתי במחלת ריאות"

  28.06.2015 open news close news

  תושב ראשל"צ שעבד במשך 32 שנה כמכונאי מטוסים בחברת אל-על, הוכר על ידי המוסד לביטוח הלאומי כנפגע עבודה לאחר שלקה במחלת ריאות כתוצאה מחשיפה ממושכת לחומרים רעילים.
  בנוסף הכיר הביטוח הלאומי בפגיעה בשמיעתו של העובד, שניזוקה כתוצאה מרעשים אליהם נחשף במסגרת עבודתו.

  תביעה שהוגשה ע"י עו"ד עמוס מוקדי נגד חברת אל על, שעניינה פיצוי העובד על נזקי גוף ואובדן כושר השתכרות - נדונה בימים אלה בבית משפט השלום בראשון לציון.
  בתביעה נטען, כי אל-על הנהיגה שיטות עבודה לא בטוחות, לא הדריכה את העובדים, לא הזהירה אותם מפני הסכנות הטמונות בעבודתם, וכן לא סיפקה להם אמצעי מיגון ראויים. 

   

 • מודיעין: דלת הכתה נטרקה על אצבע התלמיד, והיא נקטעה

  05.07.2015 open news close news

  לפני מספר שנים, תלמיד בית הספר בן 13 ממודיעין עמד להיכנס לכיתתו, אלא שאז חבריו טרקו במפתיע את הדלת בעוצמה - ואחת מאצבעותיו בידו הדומיננטית נקטעה.

  עו"ד עמוס מוקדי ועו"ד רועי זייפר, המייצגים את התלמיד לשעבר ואת הוריו, הגישו לאחרונה תביעה לפיצויים נגד עיריית מודיעין-מכבים-רעות ומשרד החינוך על סך של מאות אלפי שקלים.
  לדברי עו"ד מוקדי, העירייה אחראית לתאונה מפני שהדלתות בבית הספר לא היו מוגנות בהתאם להנחיות משרד החינוך.