נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד עדי בן שושן

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אתגר 1 טירת כרמל
אתגר 1 טירת כרמל

עו"ד עדי בן שושן מנהלת משרד עורכי דין שמספק מענה משפטי בהיבטים שונים של עולם המשפט האזרחי: דיני הוצאה לפועל, כינוס נכסים פשיטת רגל, דיני נזיקין וביטוח, תאונות דרכים, ביטוח לאומי ועוד. כל לקוח מטופל במקצועיות, ביעילות ובמסירות, לשביעות רצונו המלאה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין של עו"ד עדי בן שושן ממוקם בטירת הכרמל, ועוסק בתחומים מגוונים בעולם המשפט האזרחי.

 

תחומי העיסוק של עו"ד עדי בן שושן הם:

·         דיני נזיקין

·         דיני ביטוח

·         דיני עבודה

·         דיני ביטוח לאומי

·         משפט אזרחי מסחרי

·         ייעוץ לבתי עסק

·         סיוע לנפגעי פעולות איבה

·         גישור

 

רקע אקדמי

עו"ד בן שושן היא בוגרת המכללה האקדמית נתניה. בתחילת דרכה פנתה לפלילים, אך  לבסוף החליטה שמקומה הוא דווקא בתחום המשפט האזרחי, כי הרגישה ששם תוכל לעשות צדק. כמי שמכונה על ידי קרוביה מגיל צעיר "לוחמת צדק", היה חשוב לה להביא את יכולותיה לידי ביטוי.

 

רקע מקצועי

עו"ד בן שושן ביצעה את התמחותה במשרד עורכי דין גדול ומוכר בתחום האזרחי, וגם המשיכה לעבוד שם כשכירה במשך כשלוש שנים נוספות. עד שלבסוף, החליטה לפתוח משרד עצמאי.

 

היא פתחה את משרדה בטירת כרמל, וגייסה צוות מקצועי, ששותף להשקפת עולמה ומאמין במתן שירות יעיל ומקצועי, תוך מתן יחס אישי וחם לכל לקוח שפונה אל המשרד לצורך עזרה. ממש כמו עדי, הצוות נחוש ולוחמני בכל פעם שהוא נפגש בחוסר צדק.

 

עדי מאמינה ביישוב מחלוקות וסכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט, ובהתאם לכך, עברה הכשרה כמגשרת. בתור מגשרת, יש בידה את היכולת להגיע לידי הסכמה ובכך להימנע מסחבת ארוכת שנים, הוצאת משאבים כלכליים ורגשיים רבים, ולחסוך זמן יקר.

 

 עו"ד בן שושן וצוות משרדה משלבים בין ידע משפטי עשיר לבין יישוב סכסוכים, ומקפידים להעניק ללקוחות ייעוץ משפטי, עם ליווי, תמיכה ושירות מקיף ומקצועי. אתם מוזמנים קשר עם המשרד לתיאום פגישת ייעוץ.