נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הרמן אריאל - עו"ד פלילי

עו"ד אריאל הרמן
23
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
יפו 216, ירושלים
יפו 216, ירושלים

עו"ד אריאל הרמן, בוגר לימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים משנת 1998, ומומחה במשפט פלילי. עו"ד הרמן מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות וכן מייצג את לקוחותיו גם בעת הליכי ערעור: אלימות (קלה עד רצח), עבירות מין, עבירות מרמה ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורך דין אריאל הרמן למד משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, ולאחר הסמכתו כעורך דין בשנת 1998 החל לעסוק במשפט פלילי. עו"ד הרמן מטפל בכל סוגי העבירות הפליליות וכן מייצג את לקוחותיו גם בעת הליכי ערעור: אלימות (קלה עד רצח), עבירות מין, עבירות מרמה ועוד.

 

עו"ד הרמן מטפל בלקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ והוא בעל ניסיון רב בטיפול בעבירות מין ואלימות - עבירות המצריכות עבודת ליטיגציה קפדנית: הופעה בבתי משפט, מומחיות בחקירת עדים, הבנת הפרוצדורות המשפטיות השונות ועוד.

 

בתחילת דרכו, עו"ד הרמן למד היסטוריה ופסיכולוגיה. שנות ניסיונו הרבות מחוץ לתחום המשפט ותכונות האופי שלו אפשרו לו נקודת מבט ייחודית ומעמיקה על התחום הפלילי, וכן על ההתנהגות האנושית בכללה. עו"ד הרמן ניחן ביכולת לראות את הצדדים השונים בכל מקרה - עובדה המסייעת לו ביצירת הקשר עם לקוחותיו, באופן ניתוח התיק ובחקירת העדים. כיוון שהתחום הפלילי עוסק בקצוות ההתנהגות האנושית - בנקודות הקיצוניות שלה - ההשכלה והניסיון שרכש עו"ד הרמן מהווים כלי עזר חשוב לעבודתו כעורך דין פלילי.

 

תחומי פעילות לדוגמה:

- ייצוג נחקרים הנחשדים או הנאשמים בעבירות ובמעשים המוגדרים כפליליים לפי החוק הישראלי,  בכל התחומים (גם אם הם נחקרים על כך או עומדים להיחקר על כך).

- ייצוג לקוחות המגיעים לחקירה והיודעים מהם זכויותיהם - ייצוג אנשים שנעצרו מתוך כוונה לשחררם וטיפול באנשים שהוגש נגדם כתב אישום וייצוגם על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

- איתור הוכחות - הליך המתבצע כאשר נאשם כופר באישום המיוחס לו ומסייע להגן על ההליך של המדינה. מטרת ההליך היא להראות שלא הוכחה כוונה או שהנאשם אכן חף מפשע - דהיינו זיכוי הנאשם וסיום ההליך.