נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד עלינה מולכו

עו"ד עלינה מולכו
0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
דוד המלך 7 לוד
דוד המלך 7 לוד

עו"ד עלינה מולכו בעלת ניסיון עשיר בניהול תיקים בתחום זכויות רפואיות, בייצוג מול וועדות רפואיות ובמיצוי זכויותיהם של נפגעים בתחום זה. היא מייצגת אתכם באסרטיביות ובמקצועיות מול הרופאים שיקבעו את שווי הפיצויים שתקבלו בוועדות רפואיות של כל המוסדות, כולל: המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הרישוי, משרד החינוך וחברות ביטוח.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד עלינה מולכו פועלת בנחישות ומייצגת אתכם מול כל סוגי הוועדות הרפואיות, התהליך הכי משמעותי עבורכם. וועדות אלה קובעות כיצד הליקוי הרפואי שממנו אתם סובלים יתורגם לפיצוי כספי – כלומר גובה הפיצויים שאתם זכאים לקבל.  ברשותה ניסיון עשיר בתחום, מה שמהווה עבורכם יתרון משמעותי בקבלת הפיצויים המגיעים לכם.

 

 

עו"ד מולכו מייצגת את לקוחותיה מול כל סוגי הוועדות:

·         ועדות של המוסד לביטוח לאומי - ועדות נכות כללית, ועדות נפגעי עבודה, ועדות ילד נכה, ועדות שר"מ (שירותים מיוחדים) ווועדת פוליו

·         ועדות של משרד הבריאות - ועדות ניידות וועדות גזזת

·         ועדות אישור רישונות נהיגה של משרד הרישוי

·         ועדות מחלה או חבלה עקב שירות של משרד הביטחון

·         ועדות לקביעת שיעורי נכות מול חברות הביטוח

·        ועדות לקביעת אחוזי נכות לפנסיה רפואית מול משרד החינוך

·         ערעור על החלטות רפואיות וייצוג בוועדות רפואיות לעררים

כמו כן, עו"ד מולכו מלווה לקוחות לקבלת פטור ממס על רקע רפואי, מטפלת בנפגעי פעולות איבה, מסייעת למי שזקוק לקצבת סיעוד, תו נכה ונאבקת את מלחמתם מול בתי הדין לעבודה וכל הגופים הרלבנטיים. 

ניסיון מקצועי

בתחילת דרכה עו"ד מולכו עבדה באחד המשרדים הנחשבים בארץ בתחום הנזיקין של עו"ד זלצמן. לאחר מכן עבדה במשך מספר שנים בחברה למימוש זכויות רפואיות, תפקיד שבו למדה את כל רזי המקצוע, ואיך להשיג את הפיצויים המרביים מהמוסדות השונות.במקביל לתפקידה כשכירה, החלה לעבוד כעצמאית, והחלה לייצג את לקוחותיה בוועדות הרפואיות, ופיתחה רשת של קשרים אישיים עם רופאים שמתמחים בהערכות ובאבחונים של אחוזי נכות.

האג'נדה של המשרד

עו"ד מולכו שמחה על כך שיש לה את היכולת הממשית להיות חלק משמעותי בעזרה הניתנת לכל מי שזקוק לה. מבחינתה כל אחת ואחת מכם הוא עולם שלם, ולכן היא פועלת מתוך תחושת שליחות בוערת ובכל דרך אפשרית כדי למצות את זכויותיכם.

 

לתיאום פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד.