נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שמש שטנקה אלתאה

עו"ד שמש שטנקה אלתאה
7
שנות נסיון
עברית
עברית
העליה 50, עפולה
העליה 50, עפולה

עו"ד שמש שטנקה אלתאה עומדת בראש משרד עצמאי בוטיקי, בעל שלוחה בעפולה ושלוחה בכפ"ס. צוות המשרד המתמחה בליווי עסקאות נדל"ן, ובדגש על עסקאות מורכבות בכל רחבי הארץ. כמו כן המשרד עוסק בכל עניין הנודע להוצאה לפועל ופשיטות רגל, דיני צבא, דיני עבודה ועוד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין אלתאה שטנקה שמש מעניק שירות מקיף ומקצועי במגוון רחב של תחומים משפטיים ומשרת לקוחות מכל הארץ.

 

צוות המשרד

את המשרד מובילה עו"ד אלתאה שטנקה שמש, שלמרות גילה הצעיר, מפגינה ידע רחב היקף ומרשים, מוסר עבודה גבוה, נחישות והתמדה המאפשרים לה להילחם למענכם ולמצות את זכויותיכם עד תום.


קליה שטנקה לופוביץ'
אוחזת בתואר ראשון ושני במשפטים ומוסמכת כמגשרת רב תחומית. היא משקיעה את כל לבה בכל לקוח ולקוחה שפונים אליה, כדי למצוא את הפתרונות האידיאליים למצבם, ולהפוך כל סוגיה לפתירה.

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם יעקב עדן שטנקה, מנחה ומטפל רב תחומי, ומייסד עמותה בהקמה "סיכוי נוסף" -  במטרה להחזיר לדרך הישר מי שמעד ובלמנוע סטייה ממי שבקבוצת סיכון, באמצעות שיעורי עזר לתלמידים ולסטודנטים במחיר סמלי והכנת תוכנית לאיזון כלכלי וליווי צמו בהתנדבות.

 

המשרד משרת לקוחות מכל הארץ

המשרד מעניק מענה מקצועי ללקוחות רבים מאזור הצפון בסניף הראשי שלו, הממוקם בעפולה. לקוחות מאזור המרכז והדרום, נהנים משירותי השלוחה שבכפר סבא. המשרד מציע גם שירות בבית לקוחותיו, בתיאום מראש.

 

ניתן לקבל שירות טלפוני 24/7. לקבלת ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת.