נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דודו עמר משרד עו"ד

0
שנות נסיון
ערבית, אנגלית, עברית
ערבית, אנגלית, עברית
בית הדפוס 12 ירושלים
בית הדפוס 12 ירושלים

דודו עמר, משרד עורכי דין עוסק בתחום המשפט הפלילי וכן בתחום דיני עבודה. בראש המשרד עומד עו"ד דודו עמר, קצין משטרה לשעבר, בעל ניסיון עשיר בתחום החקירות והמודיעין. הידע, הניסיון, הבקיאות והערת מערכת התביעה, בשילוב טיפול יסודי ומעמיק מאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו טיפול מקיף ויסודי, משלב החקירה המשטרתית ועד לסיום ההליך המשפטי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

הייחודיות של המשרד

כקצין משטרה לשעבר, ששירת בתפקידי פיקוד בתחומי החקירות והמודיעין, יש לו ניסיון רב בהובלה, בניהול ובחקר פרשיות מורכבות כגון: פרשיית בנק למסחר, ארגוני פשיעה, רצח, סחר בנשים, עבירת מרמה וצווארון לבן. היכרות התהליכים במשטרה ובעולם המשפט מאפשר על בוריים, מאפשרת למשרד לספק ללקוח את הטיפול הטוב ביותר.

 

מילה אישית עו"ד עמר

עם השנים נתקלתי במקרים מאתגרים רבים, אשר בהם נתבקשתי לסייע לאזרחים,

שמצאו עצמם חשודים ונאשמים בתוך הליך משפטי ארוך, מסורבל, ומייגע. אני רואה בעבודתי שליחות של ממש, שכן נאשם שלא הוכחה אשמתו מוגדר כחף מפשע. אני מאמין כי תפקידי לסייע, לאמוד ולשמור על זכויותיו שלא תפגענה על-ידי הרשויות השונות. כבעל מקצוע המנוסה בפרוצדורה של ההליך המשפטי, אני מלווה את לקוחותיי לאורך כל הדרך, בין אם בדיונים משפטיים ובין אם בהליכי מו"מ להסדרי טיעון, כשלנגד עיניי טובתכם האישית בלבד.

ברשותי ניסיון רב בייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה בכל הארץ, ובעל ידע מקצועי וניסיון רב במערכת המשפטית, ולזכותי נרשמו הצלחות רבות, כגון זיכויים ומחיקת כתבי אישום.

 

מוזמנים ליצור קשר כדי למצות את זכויותכם.