נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אמיר עזר

0
שנות נסיון
עברית
עברית
תובל 22, ר"ג
תובל 22, ר"ג

עו"ד אמיר עזר מתמחה בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל, בדגש על אתונה – למשרדו סניף בבירת יוון, המנוהל על ידי עו"ד מנשה סלומון. לצד זה המשרד עוסק בתחומי הביטוח והגיל השלישי, הרלוונטיים כמעט לכל אחד מאיתנו. המשרד מתנהל באמצעות צוות מיומן ומקצועי, המספק סיוע משפטי בזמינות גבוהה ובליווי אישי צמוד לכל אורך הדרך.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

עו"ד אמיר עזר עומד בראש משרד ותיק ומוביל, העוסק במגוון תחומים משפטיים. פעילות המשרד נעשית בשלוש חטיבות עבודה מרכזיות: חטיבת ביטוח, חטיבת השקעות נדל"ן וחטיבת מעמד אישי המאגדת בתוכה נושאים דוגמת צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך.

 

ההתמחות הבולטת של המשרד היא השקעות נדל"ן בחו"ל בכלל, ובאתונה בפרט. אנשי המשרד מלווים לקוחות המעוניינים ברכישת נכס להשקעה בבירת יוון, ומארגנים קבוצות משקיעים לקנייה של קרקעות ומבנים למטרות שיפוץ, שדרוג ומכירה. פעילות המשרד במישור הזה נעשית גם דרך הסניף באתונה, אותו מנהל עו"ד מנשה סלומון המחזיק בניסיון של למעלה משני עשורים בתחום. בזכות הליווי המשפטי מאתונה מתאפשר למשרד להמשיך לשרת את לקוחות באופן יעיל גם כאשר חלות מגבלות על תעופה, כפי שראינו בתקופת הקורונה.

 

בתחום הביטוח, עוסק עו"ד אמיר עזר בהגשת תביעות ביטוח או סיעוד מול שחקנים שונים בשדה המשחק, לרבות המוסד לביטוח לאומי או חברות הביטוח. הוא מייצג לקוחות שחוו נזקי גוף או רכוש, בתרחישים דוגמת תאונת עבודה, תאונת דרכים וגניבת רכוש, ועושה הכול על מנת להעניק להם את מלוא הזכויות.

 

עו"ד אמיר עזר מעניק שירותים הכרחיים הכרחיים לבני הגיל השלישי ולמשפחותיהם. הסיוע שלו בהקשר זה כולל עריכת צוואות, הגשת בקשה למתן צו ירושה, ייפוי כוח מתמשך, מינוי אפוטרופוס ועוד.

 

המשרד בולט בסטנדרט הגבוה של השירותים המשפטיים שהוא מספק. הניסיון רב השנים של עו"ד אמיר עזר וצוות המשרד, היחס האישי לו זוכים הלקוחות והמקצועיות בה כל תיק מנוהל מסבירים את ההצלחות הרבות שרשם המשרד במהלך השנים, כמו גם את המוניטין החיובי לו הוא זוכה.