נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד נתנאל אמויאל

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אילת 1, טבריה
אילת 1, טבריה

עו''ד נתנאל אמיואל בעל ניסיון רב, מעניק לכל לקוחותיו שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר בתחום המשפט האזרחי. החל את דרכו במשרדי עוה''ד הגדולים והנחשבים בארץ, המתמקדים בייצוג בנקים ובהוצאה לפועל. בזכות הידע העשיר וההבנה הגדולה שצבר בתחום, יש ביכולתו ליצור עבורכם פתרונות יצירתיים ויעילים בעבור כל מקרה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד נוסד על ידי עו''ד אמיואל העומד בראשו, שעבר הכשרה בתחום המשפט המסחרי, הסמכה כדירקטור ובנוסף לכך, הוסמך על ידי משרד המשפטים לביצוע עריכת ייפוי כוח מתמשך. חרט על דגלו מתן יחס אישי, מקצועי ואמין, נאבק למענכם ללא פשרות ובמטרה לממש את האינטרסים שחשובים לכם. דואג שתקבלו את מלוא הזכויות להם אתם זכאים, מציב את טובתכם בראש סדר העדיפות ועובד אתכם בשקיפות מלאה, על מנת להצליח להשיג את התוצאה המרבית לשביעות רצונכם. מאמין שבשביל לעמוד מול המערכת, כדאי לפנות לעו''ד מיומן שידע להתאים לצורכיכם האישיים את הטיפול האידאלי ביותר.

 

תחומי העיסוק:

·דיני בנקאות – ייצוג אנשים פרטיים, חברות, עסקים ותאגידים מול הבנקים, משכנתאות, שעבוד נכסים, רשלנות, הסדרי חובות, הטלת הגבלות על חשבונות, תביעות כספיות, חישובי ריבית שגויים, שיקים ושטרות.

·הוצאה לפועל – מניעת ביצוע שטרות, ייצוג זוכים וחייבים, הליכי גבייה, פשיטות רגל, חדלות פירעון, ליווי עד לקבלת ההפטר, הכרזה על פשיטת רגל, צו כינוס, הגשת בקשות לגופים הרלוונטיים, תשלומי מזונות, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, מניעת שלילת רישיון הנהיגה, פריסת חובות, הסדרי נושים, כינוס נכסים ואיחוד תיקים.

·דיני משפחה -  המשרד מתמקד בכל הרבדים העמוקים, תוך הקפדה על ערכים מרכזיים: אחריות הורית ומשמורת משותפת. עו''ד אמיואל ממליץ להיעזר בשירותיו של עו''ד מיומן ומקצועי שזהו תחום ההתמחות שלו, על מנת למנוע הפסדים קריטיים ואיבוד זכויותיכם שישפיעו על משך החיים. פועל בנושאי פתירת סכסוכים, גירושין, מזונות קטינים, מזונות האישה, ידועים בציבור, הסכם ממון, הסכם טרום נישואין, הסדרי שהות, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, הערכת שווי עסקים וחברות משפחתיים וייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה, המחוזיים, העליון ובבתי הדין הרבניים. בנוסף לכך, מתמחה בניהול עיזבונות, הסכמי יורשים, הוצאה וביטול צווים זמניים, צו קיום צוואה, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות וליטיגציה. עורך צוואות וירושות לפי בקשותיהם של המצווים, תוך חישוב סך האלמנטים הנוגעים בחייהם ובאופן שיבטיח את קיום הצוואה וימנע התנגדויות וסכסוכים בעתיד.

·דיני מקרקעין – נדל''ן, עריכת הסכמים ועסקאות מכירה ורכישה של דירות, מיסוי מקרקעין, בדיקות היתכנות וכדאיות העסקה, חריגות בנייה, השכרת דירות, חנויות, בתי עסק ושטחים מסחריים, מכירת נחלות במושבים וביצוע הרחבות. מאחורי עו''ד אמויאל ניצבים שיתופי פעולה מוצלחים עם קבלנים וחברות בנייה, כך שיודע לנהל את ההליכים באופן הראוי ביותר. 

 

 

עו''ד נתנאל אמיואל יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.