נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ברק ארד

26
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
שפירא חיים משה 22, אשדוד
שפירא חיים משה 22, אשדוד

עו"ד ברק ארד סיים תואר ראשון במשפטים (LL.B.) באוניברסיטת תל-אביב, והוא הוסמך לעסוק בעריכת דין בשנת 1996. הוא עוסק בתחום דיני הנזיקין ובדיני מקרקעין. עו"ד ארד בעל ניסיון מקצועי נרחב, ולקוחותיו נהנים מיחס אישי ומזמינותו הגבוהה למענה על כל שאלה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ברק ארד הינו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב משנת 1996, ובעל תואר LL.B.

 

ניסיון מקצועי

• 1995 – 1999 - מתמחה ועורך דין במשרד עורכי דין פרטי. המשרד ייצג את מדינת ישראל בתביעות רשלנות רפואית ובתביעות אשר הוגשו כנגד משרד החינוך. כמו כן, ייצג המשרד את המגן חברה לביטוח בתביעות אשר הוגשו כנגד מבוטחיה בפוליסות ביטוח חבות צד ג' ובפוליסות ביטוח חבות מעבידים. 

• 1999- 2003 - עורך דין שכיר במשרד עבדי - ברקוביץ'. המשרד ייצג חברות ביטוח רבות בתביעות נזיקין, ובעיקר בתביעות על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. 

• החל משנת 2003,  עו"ד ארד עומד בראש משרדו העצמאי, שמטפל בתיקים גדולים ומורכבים, לרבות ייצוג לקוחות בכל הערכאות השיפוטיות, לרבות בתי משפט השלום, המחוזי ואף העליון. כמו כן, במשרד ניתן לקבל ייעוץ משפטי איכותי ומקצועי. 

 

תחומי התמחות

המשרד עוסק בכל תחומי הנזיקין: 

• תביעות בגין נזקי גוף

• תביעות בגין נזקי רכוש 

• תביעות על פי פוליסות ביטוח 

כמו כן, מספק המשרד שירות בתחומי המקרקעין והתביעות הכספיות. 

 

עם לקוחות המשרד נמנים: אלדן תחבורה בע"מ, סע גל תחבורה בע"מ ואנשים פרטיים רבים. המשרד דוגל במתן שירות אישי, רציני ויסודי בכל תיק ותיק. כל לקוח במשרד מקבל את מלוא תשומת הלב, כאשר כל תיק מטופל באופן אישי על ידי עו"ד ארד. בנוסף לכך, הלקוחות נהנים מזמינותו הגבוהה של עו"ד ארד, שכן הוא זמין למתן ייעוץ מקצועי טלפוני.