נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד אסף רון

22
שנות נסיון
עברית
עברית
רח' יוזמה 3, בית כרמלים, טירת הכרמל
רח' יוזמה 3, בית כרמלים, טירת הכרמל

עו"ד אסף רון, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, עוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי מאז הוסמך כעורך-דין בשנת 1999. את משרדו הקים ב- 2003, לאחר שצבר ניסיון מקצועי רב בכל הנוגע למשפט אזרחי-מסחרי. תחומי העיסוק במשרד רבים ומגוונים, ולשם כך פועל בו צוות של עורכי דין מנוסים ומקצועיים, כל אחד בתחומו.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אסף רון  הקים את משרדו בשנת 2003, לאחר שעבד במשך מספר שנים כמתמחה וכעורך-דין במשרדים מובילים באזור הצפון בכלל ובחיפה בפרט. את לימודי המשפטים הוא השלים באוניברסיטת חיפה, והוסמך כעורך-דין בשנת 1999. בנוסף לעיסוקו בתחום המשפט המסחרי-אזרחי על גווניו, הוא משמש כנוטריון וכבורר מטעם רשם האגודות השיתופיות.

 

עם תחומי העיסוק של המשרד נמנים: ייצוג בערכאות משפטיות, ייעוץ לאגודות שיתופיות ולמושבים, דיני עבודה, חוזים, נדל"ן / דיני מקרקעין, דיני חברות, ליקויי בנייה, ביטוח לאומי, תאונות דרכים, ביטוח, הוצאה לפועל, הליכי גילוי מרצון מול רשויות המס, דיני משפחה ועוד.

 

בנוסף לעו"ד אסף רון, כולל צוות המשרד את עורכי הדין הבאים:

·         עו"ד דרור כהן – עוסק בביטוח לאומי, בתאונות דרכים ובמס הכנסה

·         עו"ד עינב חיימוביץ – עוסקת בכל הנוגע לדיני עבודה ולמשפט מסחרי

·         עו"ד ורד חונן-גוטפריד – מתמחה בדיני עבודה ובמשפט מסחרי

·         עו"ד הדס אסולין – מעניקה ייעוץ בתחום המשפט המסחרי

·         עו"ד עליזה בן-שטח – אמונה על תחום דיני המשפחה

 

במשרד ישנה גם מחלקת הוצאה לפועל, המנוהלת על-ידי הגב' רונית רחניאן. מחלקה זו מעניקה שירותי גבייה לחברות מובילות בישראל, וכמו כן למשרדי עורכי דין אחרים בשיתוף פעולה עמם.

 הייעוץ המשפטי, אותו מעניק משרדו של עו"ד אסף רון ללקוחותיו, מושתת על ידע, ניסיון ומקצועיות, תוך התאמה מלאה לצורכיהם האישיים. בנוסף לכך, דוגל המשרד בשקיפות מלאה מול הלקוחות לכל אורך ההליך המשפטי.